A Dorogi útfélen elhelyezkedő sertés telepünkre műszakvezető munkakörbe keresünk munkatársat.

Feladatok:

Sertéstelep napi munkáinak szervezése és irányítása, abban aktív részvétel. A fizikai állományú dolgozók munkájának irányítása és ellenőrzése a telepvezető irányításának megfelelően.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • “B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Sertéstelepen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Munkába járás költségtérítése
  • Versenyképes fizetés
  • Meleg étkeztetés lehetősége
  • Dolgozói juttatások
  • Szakmai fejlődés

Céginformáció:

Hajdúböszörményi Béke Mezőgazdasági Kft. nagy múltú mezőgazdasági nagyvállalat. Megbízható szakmai és pénzügyi háttérrel. A cég tejelő szarvasmarha-tenyésztéssel, sertéstenyésztéssel és növénytermesztéssel foglalkozik.

Szabó Zsolt (cégvezetőnél) szabo.zsolt@bekeasz.hu címen lehet.